KOSZYK JEST
PUSTY

KOCHAJ KSIĄŻKI

sty28

KOCHAJ KSIĄŻKI

Książki Wydawnictwa LOVE BOOKS wprowadzają dzieci w świat nauki przez zabawę, pokazują, że z pozoru nudne zagadnienia mogą stać się nisamowitą przygodą.

Poznawanie świata i edukacja nigdy dotąd nie były tak przyjemne.

W książeczkach dla dzieci często zawarte są dodatkowe, aktywizaujące elementy, takie jak ulubione przez najmłodszych naklejki, wycinanki, polecenia zachęcające do działania.

Bogato ilustrowane, przygotowane z należytą starannością i odpowiednim doborem kolorów, dostosowane do wieku książki LOVE BOOKS to gwarancja, że Twoje dziecko pokocha naukę przez zabawę.

 

W szerokiej gamie pozycji edukacyjnych dla dzieci znajdują się między innymi zeszyty do ćwiczeń manualnych typu szlaczki, labirynty, łamigłówki, rysowanie po śladzie, nauka pisania literek, liczenie, kolorowanki dla dziewczynki i chłopca, a także ciekawostki otaczającego świata, atlasy i encyklopedie.

 

Nowością są pozycje z nauki rysowania i malowania od podstaw, nauka sztuki origami, robótki ręczne dla dzieci i inne księgi ciekawych pomysłów na spędzanie czasu.

 

Książki kulinarne wydawane przez PWH LOVE BOOKS to pozycje z zakresu zdrowej kuchni i zdrowego trybu życia dla dzieci i dorosłych.

 

Warto skorzystać z naszej oferty.

sty  28
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl